Десь читав, що це український Eluveitie:) Нарешті дістався я до нього. Ну, як і очікував, швейцарцями тут і не пахне. Така собі хард версія Mnishek із чоловічим вокалом, ну, можливо, ще трохи Чур нагадує. Мелодійно, але загалом дуже квадратна музика, і оці пластикові однотипні гоп-гоп барабани - геть моветон на сьогодні.
Ця сторінка повністю присвячується музиці. На радість і в кайф усім справжнім меломанам. Для кожного, кому музика – не просто набір звуків, а стан життя і спосіб мислення. Тут ви знайдете рецензії на новинки вітчизняної та закордонної музики. Специфіка рецензування – жива комічна суб’єктивна форма, збагачена різноманітними лексичними та стилістичними засобами. Отож, гайда в безмежний світ музичних відкриттів!
ShareThis
11 червня, 2026
Drenaï - Gods Of Stone And Water (2025), Pagan Metal
Цікавий реліз від французького септету. Перше, що прийшло в голову від прослуховування альбому "Gods Of Stone And Water" - це якийсь Haggard чи Therion на мінімалках. Є всякі скрипки, дудки, різноманіття вокалів, хорали, пафос, симфонізм. Проте якість запису й зведення невисокої якості, що засмучує. Попахує самвидавом, і судячи з інфи на металархівах, воно так і є. Ех, їх би на якийсь мейджор, бо перспективний колектив, а лишається в андеграунді 15 років.
Dun Ringill - 150 - Where The Old Gods Play - Act 2 (2025), Doom/Folk Metal
А це порція шведського дум енд геві металу. Ніколи раніше не чув Dun Ringill, але ось якось натрапив на четвертий номерний лонгплей гурту. І так от непогано він ліг на вухо. Хочете чогось нового в дусі Isole, Ereb Altor, Apocalypse Orchestra, тоді цей реліз стане в нагоді. Слухаємо.
Deus Sabaoth - Cycle Of Death (2025), Black Metal
І знову до нашого, українського. Нове ім'я нашій увазі. Deus Sabaoth дебютував у 2025 повним релізом "Cycle of Death". Це середньотемповий мелодійний чорний метал із великою кількістю клавішних і навіть скрипкою. Місцями уповільнюється і набуває ознак doom metal. Загалом непогано, але зведено якось розхлябано й не рівно. По звучанню й атмосфері виглядає трохи застаріло й нагадує щось із кінця 2000-х - початку 2010-х. Ну, але для дебюту нот бед, будемо слідкувати далі.
Deafheaven - Lonely People With Power (2025), Atmospheric Post-Black Metal
Шостий номерний лонгплей американців Deafheaven, доволі високо оцінений різними музкритиками та виданнями, потрапив у багато різножанрових рейтингів найкращих альбомів 2025 року. Ба, навіть на rate your music посів друге! місце серед усіх альбомів минулого року. Зайшло так зайшло слухачам. Як на мене, цього разу переоцінили. Так, файний матеріал, витриманий у найкращих традиціях пост-блекового жанру із домішками построкового шугейзингу (місцями навіть дуже душком японського Mono повіває), проте навряд заслуговує такого високого місця в топах 2025 року. Хороший, міцний реліз, але не більше.
Підписатися на:
Дописи
(
Atom
)




